estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Βολιβία – Περού: Νίκη – πρόκριση για τους «μπλανκιρόχα»

Το Περού με νίκη επί της Βολιβίας θα φτάσει τους 4β., αποκτώντας προβάδισμα για τη 2η θέση στον 1ο όμιλο, πριν το τελευταίο ματς με την οικοδέσποινα.

Copa America 1ος Όμιλος

1. Βραζιλία /3, 2. Περού / 1, 3. Βενεζουέλα / 1, 4. Βολιβία / 0

Κατάφερε να σταθεί όρθια για ένα ημίχρονο κόντρα στη Βραζιλία, αλλά με την έναρξη του δεύτερου ήρθε το 1-0 από πέναλτι του Κουτίνιο (50’) και στο 53΄δέχθηκε τη χαριστική βολή από τον ίδιο παίκτη μετά από σέντρα του Φιρμίνο. Κάπου εκεί σταμάτησε να πιστεύει σε οτιδήποτε και στο 85’ απλά γράφτηκε ο επίλογος του ματς με γκολάρα του Εβέρτον. Αναμενόμενη ήττα για τη Βολιβία, η οποία και αποτελεί –όπως είπαμε και στην πρεμιέρα- μια από τις πιο αδύναμες ομάδες τη διοργάνωσης.
Ο μεσοεπιθετικός Τζιλμπέρτο Αλβάρεζ που έμεινε στον πάγκο στην πρεμιέρα κόντρα στη Βραζιλία, ίσως πάρει τώρα χρόνο συμμετοχής από τον τεχνικό Βιγιέγκας.

Το Περού δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη στην πρεμιέρα κόντρα στη φιλότιμη Βενεζουέλα, αν και στο τελευταίο τέταρτο της αναμέτρησης είχε αριθμητικό πλεονέκτημα (αποβολή Ντελ Πίνο στο 75’) και τον έλεγχο της κατοχής.
Ο Ρικάρντο Γκαρέκα ίσως προβεί σε μια δυο κινήσεις αλλαγής στο αρχικό σχήμα σε σχέση με την πρεμιέρα, οπότε δεν αποκλείεται να δούμε να ξεκινούν τόσο ο Αντρέ Καρίγιο όσο και ο Έντισον Φλόρες οι οποίοι είχαν περάσει ως αλλαγή στο ματς με τη Βενεζουέλα. Αν οι «μπλανκιρόχα» κερδίσουν, θα έχουν κάνει από σήμερα το μεγάλο άλμα για τα προημιτελικά και στο παιχνίδι με τη Βραζιλία θα παίξουν την 1η θέση.

Πιθανές ενδεκάδες

Βολιβία (4-2-3-1): Λάμπε – Ντ. Μπεχαράνο, Χακουίν, Τζουσίνο, Μ. Μπεχαράνο – Κάστρο, Γκαλίντο – Τσουμασέρο, Τζουστινιάνο, Σααβέντρα – Μάρτινς

Περού (4-2-3-1):
Γκαλέσε – Τράουκο, Αμπραμ, Ζαμπράνο, Αντβίνκουλα – Γιοτούν, Τάπια – Φλόρες, Κουέβα, Καρίγιο – Γκερέρο

Πρόταση: Το Περού έχει ευκαιρία να πάρει σημαντικό προβάδισμα για την κατάληψη της 2ης θέσης και την πρόκριση στα προημιτελικά και δεν θα την αφήσει να πάει χαμένη κόντρα στην αδύναμη Βολιβία.Το διπλό στο 1.51 της Goalbet, όπου βρίσκουμε σε σαφώς μεγαλύτερη απόδοση το στοίχημα να σκοράρει το Περού και στα δύο ημίχρονα (2.62)

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.