estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Βέρντερ – Στουτγκάρδη: «Μυρίζει» over στη Βρέμη

«Πράσινοι» και «κόκκινοι» ανοίγουν την αυλαία της 23ης αγωνιστικής της Bundesliga (21:30) με τη Βρέμη φαβορί και τη Στουτγκάρδη στο ρόλο του «ύπουλου» αουτσάιντερ.

* 36-32-36 η άκρως μοιρασμένη παράδοση, με τέσσερις σερί και 6/7 άσσους στις τελευταίες αναμετρήσεις, ανεξάρτητα έδρας. Νικήτρια στον πρώτο γύρο η Στουτγκάρδη με σκορ 2-1.

Με ένα γκολ από εκτέλεση φάουλ του Κλαούντιο Πισάρο στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων, η Βέρντερ ξέρανε τη Χέρτα μέσα στο Βερολίνο και πήρε την ισοπαλία με σκορ 1-1. Πέμπτο ματς αήττητη στο πρωτάθλημα η ομάδα του Κόφελντ, η οποία, με νίκη απόψε επί της Στουτγκάρδης θα πιάσει την Άιντραχτ στην 7η θέση και στους 34β., έναν λιγότερο από την 6η Βόλφσμπουργκ. Στην προσπάθεια αυτή, δε θα είναι διαθέσιμος ο επιθετικός Χάρνικ (13/3) και στην τριάδα της επίθεσης θα βρίσκονται οι Εγκεστάιν (15/3), Ράσιτσα (14/4) και Κρούζε (22/4). 6/7 g/g kai 5/7 over & g/g στα τελευταία παιχνίδια πρωταθλήματος στη Βρέμη.

Ραφαέλα Καραλλιού: Με… τρέλα και κορδέλα (pics)

Ο κατήφορος της Στουτγκάρδης δεν έχει τέλος. Νέα ήττα με σκορ 1-3 από τη Λειψία, αν και βρέθηκε πίσω νωρίς από γκολ του Πόουλσεν κατάφερε να ισοφαρίσει γρήγορα με πέναλτι του Ζούμπερ, ωστόσο στην επανάληψη δε μπόρεσε να ακολουθήσει το ρυθμό των «ταύρων». Ο Βέιντσιρλ δε δείχνει ικανός να αλλάξει τίποτα στους Σουηβούς, ωστόσο, ακόμα και αύριο αν αντικατασταθεί, τέλη Φεβρουαρίου, είναι κομματάκι αργά. Με έξι ήττες σε εφτά ματς, δε γίνεται προκοπή… Τιμωρημένος ο φορ Γκονζάλες (20/2), συνεχίζουν εκτός οι Μπάουμγκαρτλ (Α, 16/1), Αόγκο (Α, 10συμ.). 6 σερί over για τη Στουτγκάρδη στο πρωτάθλημα, 5/6 over & g/g.

Πιθανές ενδεκάδες:

Βέρντερ Βρέμης (4-3-3): Παβλένκα – Γκέμπρε Σελάσιε, Λάνγκαμπ, Μοϊσάντερ, Αουγκούστινσον – Μπαργκφρέντε, Μ. Εγκεστάιν, Κλάασεν – Γ. Εγκεστάιν, Ράσιτσα, Κρούζε

Στουτγκάρδη (3-4-3): Τσίλερ – Κάμπακ, Παβάρ, Κεμπφ – Μπεκ, Ασκασίμπαρ, Κάστρο, Ινσούα – Εσβάιν, Ζούμπερ, Γκόμεζ

Πρόταση: Η Βέρντερ είναι το φαβορί της αναμέτρησης, ωστόσο, η ομάδα της Βρέμης σπάνια κρατάει απαραβίαστη την εστία της. Η Στουτγκάρδη φαίνεται ότι θα δώσει μάχη με την Άουγκσμπουργκ για την παραμονή και μπορεί να παίζει χωρίς πλάνο από τον πάγκο, είναι όμως αναμφισβήτητα ομάδα που «ματώνει» τη φανέλα. Παλεύει όσο μπορεί. Κι ένα γκολ το μπορεί, στη Βρέμη. Επιλογή το combo over & g/g στο 2.05 της Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.