estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Άιντραχτ Φρ. - Σαχτάρ Ντόνετσκ: Με... προβληματικές άμυνες!

H Aϊντραχτ υποδέχεται στο Commerzbank-Arena την Σαχτάρ (19.55) στον επαναληπτικό του 2-2 της Ουκρανίας για τη φάση των «32» του Europa League.

* Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

Υποδέχθηκε την Γκλάντμπαχ και ήρθε ισόπαλη εναντίον της με 1-1 στο τελευταίο παιχνίδι της για το πρωτάθλημα. Η ομάδα του Αντι Χίτερ παρέμεινε αήττητη στο 2019 (1-5-0 το ρεκόρ της) αλλά για ακόμα μία φορά η αμυντική συμπεριφορά της δεν ήταν καλή. Στην Ουκρανία απέσπασε ισοπαλία 2-2 αν και θα μπορούσε κάτι περισσότερο, μιας και έπαιζε με παίκτη παραπάνω. Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης έχει σκοράρει στα 27/30 επίσημα παιχνίδια της στη σεζόν (19/22 στο πρωτάθλημα) και έχει δεχτεί γκολ στα 24/30. Η γερμανική ομάδα μετράει 4/6 προκρίσεις στα ευρωπαϊκά Κύπελλα όταν παίρνει ισοπαλία εκτός έδρας στο πρώτο παιχνίδι. Νέα απουσία ο βασικός αμυντικός χαφ Φερνάντες. Είναι διαθέσιμοι ο χαφ Μαρκ Στεντέρα και ο βασικός κεντρικός αμυντικός Άμπραχαμ.

Κένταλ Τζένερ: Ολόγυμνη στο Instagram! (pics)

Παρά το γεγονός πως έμεινε με δέκα ποδοσφαιριστές από το 11’ (αποβολή του Στεπανένκο), η Σαχτάρ Ντόνετσκ αξιοποίησε τις αμυντικές αδυναμίες της Άιντραχτ Φρανκφούρτης και απάντησε ισάριθμες (10’ πέν. Μάρλος, 67’ Τάισον) στα προβαδίσματά της (7’ Χίντερεγκερ, 50’ Κόστιτς). Η Σαχτάρ Ντόνετσκ έχει 5 σερί νίκες στα εκτός έδρας παιχνίδια της στο Γιουρόπα Λιγκ και συνολικό ρεκόρ 8-0-1 στα εννέα πιο πρόσφατα. Είναι τιμωρημένοι οι βασικοί στο πρώτο παιχνίδι Στεπανένκο (αμυντικός χαφ) και Κρίβτσοβ (κεντρικός αμυντικός).

Πρόταση: Ομάδες που δύσκολα κρατάνε το μηδέν στα μετόπισθεν. Η Σαχτάρ Ντόνετσκ θα πρέπει να βρει γκολ, ενώ η Άιντραχτ εντός είναι πολύ επικίνδυνη. Προτείνουμε το Goal/Goal (στην Goalbet θα το βρείτε στο 1.57)

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.