estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Αταλάντα - Φιορεντίνα: Ματσάρα με γκολ στο Μπέργκαμο!

Mατσάρα στο Μπέργκαμο, όπου η Αταλάντα υποδέχεται τη Φιορεντίνα (21:45) στον επαναληπτικό του 3-3 της Φλωρεντίας, με τη Λάτσιο να περιμένει στον τελικό Κυπέλλου.

* Επαναληπτικός ημιτελικός του Κυπέλλου Ιταλίας. Ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

* Πρώτο ματς: Φιορεντίνα – Αταλάντα 3-3

Η Αταλάντα πήρε μεγάλο διπλό τη Μ. Δευτέρα στη Νάπολι και έπιασε στην 4η θέση τη Μίλαν. Τη Δευτέρα υποδέχεται την Ουντινέζε, ενώ μέχρι το τέλος έχει να φιλοξενήσει Τζένοα και Σασουόλο και να παίξει εκτός έδρας με Λάτσιο και Γιουβέντους. Στο δρόμο για τα ημιτελικά του Κυπέλλου απέκλεισε τη Γιουβέντους. Στόχος της η επιστροφή στον τελικό μετά το 1996 και στο πρώτο τρόπαιο μετά το 1963. Τιμωρημένοι είναι ο στόπερ Τολόι και ο χαφ Χάτεμπουρ.

Μαρία Σταμάτη: Η Θεσσαλονικιά Instagramer με το απίστευτο μπούστο! (pics)

Στάθηκε καλά στο Τορίνο κόντρα στη Γιουβέντους η Φιορεντίνα. Προηγήθηκε, έχασε ευκαιρίες και για δεύτερο γκολ και τελικά το πλήρωσε δεχόμενη στη συνέχεια δύο τέρματα. Συμπλήρωσε 10 σερί ματς σε όλες τις διοργανώσεις χωρίς νίκη. Πιο πρόσφατη κατάκτηση του τροπαίου το 2001, τελευταία παρουσία της σε τελικό το 2014 (ήττα 3-1 από τη Νάπολι). Εκτός πλάνων ο αμυντικός Πιάτσα.

Πρόταση: Η Αταλάντα έχει το πλεονέκτημα, αλλά η Φιορεντίνα έδειξε ικανή για ζημιές. Ομάδες που σκοράρουν και προτείνουμε το Goal/Goal σε απόδοση 1,66 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.