estella bathory in return of estella the car crasher.vergeofsex.com
sex movies
xxx videos

Ίντερ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης: Σκοράρουν (και) οι Γερμανοί

Ρεβάνς που παρουσιάζει έντονο ενδιαφέρον αναμένεται να διεξαχθεί απόψε (22:00) στο «Μεάτσα», καθώς η Ίντερ υποδέχεται τη Άιντραχτ Φρανκφούρτης για τη φάση των «16».

* Στο ισόπαλο 0-0 το πρώτο ματς. Σε ισχύ το εκτός έδρας γκολ. Σε περίπτωση επανάληψης του σκορ του πρώτου αγώνα ακολουθεί παράταση και – αν χρειαστεί – πέναλτι.

* Η Ίντερ είναι αήττητη στα τελευταία 6 εντός έδρας στην Ευρώπη με τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες

* Η ομάδα της Ιταλίας μετρά 9 νίκες, μία ισοπαλία και 7 ήττες εντός έδρας κόντρα σε Γερμανούς.

* Η Άιντραχτ Φρανκφούρτης μετρά δύο νίκες και μία ήττα εκτός έδρας κόντρα σε Ιταλούς

* Η ομάδα της Γερμανίας είναι αήττητη στα τελευταία 6 εκτός έδρας στην Ευρώπη, με τέσσερις νίκες και δύο ισοπαλίες.

Η Ίντερ μπήκε πολύ δυνατά στο πρώτο παιχνίδι στη Γερμανία και είχε τον απόλυτο έλεγχο της αναμέτρησης, τουλάχιστον στο πρώτο ημίχρονο. Κέρδισε πέναλτι που αμφισβητήθηκε, ο Μπρόζοβιτς ανέλαβε την εκτέλεση, αλλά δεν κατάφερε να σκοράρει για το 0-1 (απέκρουσε ο Τραπ). Μετά το πέναλτι και κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, η Ίντερ ήταν ανύπαρκτη στο γήπεδο, δεν μπορούσε να δημιουργήσει καθόλου φάσεις για γκολ, ενώ κατάφερε να «φύγει» με το 0-0 χάρη στις επεμβάσεις του Χαντάνοβιτς. «Στο πρώτο ημίχρονο πιέζαμε και κερδίζαμε εύκολα την κατοχή της μπάλας. Στο δεύτερο η ποιότητά μας έπεσε, παρόλα αυτά ήταν μια καλή εμφάνιση», συνόψισε στη συνέντευξη τύπου μετά το ματς ο Σπαλέτι.

Η Ίντερ είχε και ματς πρωταθλήματος την Κυριακή που μας πέρασε, όπου υποδέχθηκε τη Σπαλ, επικρατώντας με 2-0, παραμένοντας έτσι στην τέταρτη θέση και στο +3 από την πέμπτη Ρόμα, την ώρα που ακολουθεί το σούπερ ντέρμπι με τη Μίλαν. Για την αποψινή ρεβάνς δεν υπολογίζονται οι Ασαμόα (AΜΥ) και Μαρτίνεζ (EΠΙ) λόγω καρτών, ενώ εκτός παραμένει ο Ναϊνγκολάν (MΕ), την ώρα που οριακά προλαβαίνει όπως φαίνεται ο Μπρόζοβιτς (MΕ). Σταθερά εκτός ο ανενεργός Ικάρντι (EΠΙ), όπως κι ο Βρσάλικο (AΜΥ), ενώ στο όριο των καρτών οι Καντρέβα (ME), Ντ΄Αμπρόσιο (AΜΥ) και Πέρισιτς (MΕ).

Στέλλα Κουτεντάκη: Με… φόρα από την Κρήτη (pics)

Η Άιντραχτ Φρανκούρτης εμφανίστηκε κάπως φοβισμένη στο πρώτο ημίχρονο κι έδωσε δικαίωμα στην Ίντερ να έχει την κατοχή και να δημιουργεί ευκαιρίες. Σε μια από αυτές, ο Μαρτίνεζ έκανε «θέατρο», ο Κόλουμ «τσίμπησε» κι οι «Νερατζούρι» είχαν πέναλτι (22΄), όμως ο Τραπ νίκησε τον Μπρόζοβιτς και… αυτό ήταν. Οι παίχτες του Χίτερ ξύπνησαν και για το υπόλοιπο του πρώτου μέρους προσπάθησαν να ισορροπήσουν. Στο δεύτερο ημίχρονο είχαμε έναν επιθετικό μονόλογο των «αετών» που όμως έπεσαν πάνω σε έναν εξαιρετικό Χαντάνοβιτς, ο οποίος τους στέρησε το δικαίωμα να πανηγυρίσουν κάποιο γκολ. Χαρακτηριστικό της λάθος διαιτησίας, είναι το γεγονός πως ο Αυστριακός τεχνικός είναι τιμωρημένος για το αποψινό παιχνίδι, επειδή κλώτσησε ένα μπουκάλι στο πρώτο ματς, όταν ο Κόλουμ δεν καταλόγισε πέναλτι σε μια φάση στο 54΄. «Αν ήταν πέναλτι αυτό της Ίντερ στο πρώτο μέρος, ήταν ακόμα περισσότερο αυτό στον Αλέ στο δεύτερο μέρος», υπογράμμισε στη συνέντευξη τύπου.

Για το πρωτάθλημα η Άιντραχτ πέρασε με το επιβλητικό 3-0 από την έδρα της Φορτούνα Ντίσελντορφ, και συνεχίζει να «κυνηγάει» κατά πόδας την Γκλάντμπαχ για την τέταρτη θέση, ενώ αναμένεται δυναμικό παρών από τους οπαδούς της ομάδας στην Ιταλία. Δεν υπολογίζεται για τη ρεβάνς με την Ίντερ ο Φερνάντεζ (ΜΕ), ενώ εκτός και οι Ρέμπιτς (ΕΠΙ), Τόρο (ΜΕ) κι Τουρέ (ΑΜΥ) που δεν είναι δηλωμένος στη λίστα. Μέσα ο Άμπραχαμ (ΑΜΥ), που ίσως ξεκινήσει βασικός, ενώ στο όριο καρτών ο Κόστιτς (ΜΕ).

Πιθανές ενδεκάδες:

Ίντερ (4-3-3): Χαντάνοβιτς – Ντ’ Αμπρόσιο, Ντε Φράι, Σκρίνιαρ, Σοάρες – Βεσίνο, Βαλέρο, Καντρέβα – Πολιτάνο, Πέρισιτς, Κεϊτά

Άιντραχτ Φρανκφούρτης (3-4-1-2): Τραπ – Άμπραχαμ (ή Χασέμπε), Χιντερέγκερ, Ντικά – Ντα Κόστα, Χασέμπε (ή Ντε Γκουζμάν), Ρόντε, Κόστιτς – Γκατσίνοβιτς – Αλέ, Γιόβιτς

Πρόταση: Η Ίντερ εκτός των απουσιών έδειξε στο πρώτο παιχνίδι ότι αν… αλλάξει ο διακόπτης δεν είναι απειλητική, σε αντίθεση με την Άιντραχτ που στο δεύτερο ημίχρονο παρουσίασε πολύ καλή εικόνα. Επειδή απόψε παίζεται και η πρόκριση, εμείς προτείνουμε Goal/Goal σε απόδοση 1,66 στην Goalbet.

evvivaporno.com fat hoe and brotha with a weak pump action.